0

На толоці в Хоростківському дендропарку

Праця, як відомо, об’єднує людей, а зміна трудової діяльності – це і є найкращий відпочинок. Основною метою Всеукраїнської щорічної акції “За чисте довкілля” все ж таки є прибирання, весняне наведення порядку.

Жителі нашого краю пройнялися відповідальністю за чистоту у власному домі та поєднали корисне з приємним. Це хороший взірець для наслідування нашими дітьми і внуками. Більше тисячі дерев було висаджено, тонни сміття вивезено лише у суботу.

Масовою була суботня толока у Хоростківському дендрологічному парку. Адже величезна територія парку потребує робочих рук завжди. Догляду потребують рідкісні дерева, рослини. Тут цього дня прибирали територію від сухогілля, підрізали дерева, вивозили сміття, копали клумби, фарбували вхідну браму тощо. Разом з Хоростківчанами трудилися представники району, зокрема заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Василь Тодорук, депутат обласної ради Іван Кісь, помічник голови районної ради Ярослав Мацієвський.