0

Захищаємося від мікробів під час відпустки

Проводити час з іншими людьми приносить багато радості під час курортного сезону, але він також може принести мікроби на своєму шляху. Вечірки, подорожі та покупки включають в себе ризик підхопити хворобу від когось іншого поблизу.
Перше правило захисту від бактерій і вірусів: будьте розумні в тому, що ви робите. Це означає, що ви повинні розглядати все, до чого торкаєтеся, що може передати вірус або бактерію.
Ми не можемо захистити себе від кожного мікроба, але ми повинні усвідомлювати, з чим ми вступаємо в контакт, особливо в той час, коли піддаємося впливу більшої кількості людей в натовпі, на вулицях і в магазинах.

Тримайте руки подалі від обличчя
Миття рук або нанесення спиртового очищувача для рук кожні п’ять хвилин – це те, що потрібно, щоб ваші руки були вільні від мікробів. Але це просто неможливо. У вас є інший варіант: зменшіть свої шанси на передачу будь-якого вірусу або бактерій, яких ви торкнулися, до вашого тіла, тримаючи руки подалі від очей, носа і рота. Це м’які, вологі ділянки, де мікроби можуть розмножуватися.
Коли вам потрібно щось покласти в рот, тоді ви повинні спочатку вимити руки або використовувати стерильний засіб для чищення рук.
Звичайно, валюта та кредитні картки, які обробляються численними клієнтами та продавцями, також швидко і люто літають між руками протягом свят. Так що, знову ж, тримайте руки подалі від обличчя і мийте їх при можливості, обов’язково після вулиці.
Залишайтеся вдома, якщо ви хворі
Ще одна важлива порада: коли ви відчуєте себе погано, просто залишайтеся вдома. Це допомагає всім. Немає причин змушувати інших людей хворіти тим, чим ви заразилися.
Будьте обізнані під час подорожі
Якщо ви подорожуєте під час курортного сезону, слідуйте за тими ж порадами, щоб звести до мінімуму ризик потрапляння вірусу в організм. Тримайте руки подалі від обличчя і мийте їх або використовуйте дезінфікуючий засіб для рук, коли ви можете. Залишайтесь вдома, якщо ви хворі, або, принаймні, закрийте рот серветкою, коли ви кашляєте або чхаєте. Те ж саме стосується будь-якого громадського транспорту.
Візьміть зі свята радість, а не мікроби
Цей шведський стіл в будинку вашого сусіда виглядає чудово, як і печиво, яке ваші колеги принесли в офіс. Але почекайте хвилинку. Якщо ви знаходитесь на вечірці, де прибори для загального користування, не варто брати їжу пальцями. Краще візьміть свій посуд і не діліться склянками.

Зміцніть імунну систему, щоб боротися з хворобою
Подбайте про себе, щоб у вас було більше шансів відбитися від вірусу https://klikis.com/medikamenti/protimikrobni-zasobi/protivirusni-zasobi. Почніть з повноцінного відпочинку. Зрештою, ви не можете бути в активності 20 годин на день, не відпочивати і очікувати, щоб залишатися здоровим.
Отримання щеплення від грипу щороку також є великим кроком на шляху до збереження здоров’я.
Залишатися здоровим під час свят – це можливо, якщо ви задумуєтеся про те, що робите.